Okunma

LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı


11 Şubat 2012 Cumartesi 11:00
LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı

Dünya genelinde 150 milyonun üzerinde üyesi bulunan ve dünyanın en büyük profesyonel ağı olma ünvanını elinde bulunduran LinkedIn, Türkiye’de de hızla yayınlaşmaya devam ediyor.

Türkiye’de 1 milyon üyeye ulaşan LinkedIn’in Türkiye’deki bu hızlı yaygınlaşmasında geçtiğimiz yaz aylarında siteye eklenen Türkçe dil seçeneği önemli rol oynuyor.

  

LinkedIn’in EMEA Bölgesi Genel Müdürü Ariel Eckstein, bu başarı ile ilgili olan Türkiye’nin kendileri için önemine dikkat çekerken “Türkiye, coğrafi ve ekonomik açıdan LinkedIn için stratejik bir pazar teşkil ediyor. Artış gösteren yabancı yatırım ile birlikte Türkiye’nin Avrupa ve Doğu arasındaki köprü konumu, yeni iş fırsatları ile daha da fazla karşılaşacak olan Türk profesyonelleri için ümit vaat ediyor.” açıklamasını yaptı.

Birçok dev firmanın LinkedIn’i kullandığı günümüzde birçok firma ve çalışan, yeni işlerine LinkedIn sayesinde kavuşuyor. Türkiye’de de 1 milyon kullanıcıya ulaşan LinkedIn’in Türkiye’de yaygınlaşmasının hız kazanması bekleniyor.

:: LinkedIn kullanmanın iş hayatınızda ne gibi faydalarını gördünüz?
yazarErdem Yaşar

Editörlüğe 2007 yılında başlayan Erdem, ilerleyen yıllarda odak noktasını mobil cihazlara ve sosyal medyaya çevirdi. İnternet olmadan yaşayamayanlardan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Adamlar Türkiye hakkındaki bilgiyi ilk okul sosyalbilgiler kitabından mı toplamış 😀 Doğu batı arasındaki köprü vs 😀

  2. ktlpby dedi ki:

    Benim aklıma gelmişti bu site ama işte destek çıkanımız olmadı ki )

" LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn Türkiye’de 1 Milyona Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "