Okunma

LinkedIn, Snapchat rakibi özelliğini sundu!


20 Mart 2018 Salı 23:00
LinkedIn, Snapchat rakibi özelliğini sundu!

Profesyonel iş ağı LinkedIn de sonunda video filtreleri özelliği sunan sosyal medya platformları kervanına katılmış durumda. Peki LinkedIn video filtreleri Facebook, Instagram veya Snapchat platformlarından farklı ne sunuyor?

LinkedIn video filtreleri neler sunuyor?

GIF ekleme, yüz filtreleri, komik çıkartmalar veya tüm ekranı kaplayan filtreler bekliyorsanız yanılıyorsunuz. LinkedIn filtre yaklaşımı olarak sadece bazı çıkartmalara odaklanmış durumda. Bunlar Topluluk ve Etkinlikler ile Mevcut Durum şeklinde kategorilendirilmiş. İlk kategoride belirli etkinliklere özel çıkartmalar sunulacakken; ikinci kategoride On The Air, Side Hustle ve Work High Five adlı üç çıkartma bulunuyor. Ek olarak, videoların üstüne stilli metinler de ekleyebiliyorsunuz. Tabii ki daha fazla yenilik daha sonra bu özelliğe eklenebilir.

LinkedIn video filtreleri

LinkedIn video filtreleri aracını kullanmak için şu adımları izlemeniz yeterli:

Android veya iOS uygulamanızı son sürüme güncelleyin

Paylaş kutusunda video ikonuna tıklayın

– Bir video kaydedin veya yükleyin

Sağ üstteki ikonlara tıklayarak filtre veya metin ekleyin

– Ekranın istediğiniz yerine bu bileşenleri sürükleyebilirsiniz

LinkedIn tarafından video özelliğinin ilk olarak geçtiğimiz yılın Ağustos ayında sunulduğunu da not olarak düşelim. Ekim ayında ise belirli etkinlikler için filtrelerin testine başlanmıştı.

:: Bu platformunda video filtreleri sunması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LinkedIn, Snapchat rakibi özelliğini sundu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LinkedIn, Snapchat rakibi özelliğini sundu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LinkedIn, Snapchat rakibi özelliğini sundu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "