LittleBigPlanet’de Tarihi Mekanlar


05 Ağustos 2009 Çarşamba 12:07
LittleBigPlanet’de Tarihi Mekanlar

2008 yılının sonlarında Sony‘nin sadece Playstation 3 için satışa çıkarttığı en ilgi çekici ve değişik oyun olarak gösterilen LittleBigPlanet (LBP), pek tanınmayan bir yapım olmasına karşın kullanıcılara çok eğlenceli zamanlar geçirtti. LBP’nin kazandığı başarı sonrası Sony, oyunun çıkış tarihinden 10 ay sonra bir DLC paketi duyurdu.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/4491/t_littlebigplanet_historyk_dlc.flv#

Sony’nin duyurduğu paketin içinde Mısır, Roma, Asya gibi birçok eski mekan var. Ayrıca Mozart gibi tarihi kişiler de paketin içinde yer alıyor. Mimarlık becerinizi kullanarak, o zamanların şartlarında kendi bölümlerinizi yaratabileceksiniz. Çeşitli hikayeler gelse de, oyunun amacı pek değişmeyecek ve aynı şekilde bölümün sonuna ulaşmaya çalışılacak.

:: LittleBigPlanet’ta görmek istediğiniz mekanlar ve ünlüler nelerdir?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LittleBigPlanet’de Tarihi Mekanlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LittleBigPlanet’de Tarihi Mekanlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LittleBigPlanet’de Tarihi Mekanlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "