Okunma

Live Messenger WP 7’ye Geliyor, Fakat…


14 Ekim 2010 Perşembe 15:01
Live Messenger WP 7’ye Geliyor, Fakat…

Microsoft‘un geçtiğimiz gün yayınladığı Windows Phone 7 mobil işletim sistemi, mobil platformda oldukça büyük ses getirdi ve getirmeye devam ediyor. Firmanın yeni ürünü, mobil platformda boy gösteren diğer Microsoft yazılımlarını da bünyesinde barındırıyor.

 

 

Popüler anlık mesajlaşma platformu Live Messenger‘da ise işler biraz daha farklı. Zira söylentilere göre Live Messenger’ın Windows Phone 7 versiyonunu geliştiren ekip Microsoft değil, Miyowa adlı bir firma! Evet, yanlış duymadınız; Microsoft ürünü olan Windows Phone 7’de yer alacak olan diğer bir Microsoft ürünü Live Messenger, Microsoft tarafından geliştirilmiyor.

Microsoft’un bu konuyla ilgili olarak henüz bir açıklama yapmamış olması ise, kafaları karıştrımaya devam ediyor…

:: Windows Live Messenger’ın Windows Phone 7 versiyonunu Microsoft’un geliştirmiyor olması sizce de garip değil mi?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Live Messenger WP 7’ye Geliyor, Fakat… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Live Messenger WP 7’ye Geliyor, Fakat… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Live Messenger WP 7’ye Geliyor, Fakat… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "