Okunma

Liveboot güncellendi!


17 Kasım 2018 Cumartesi 11:00
Liveboot güncellendi!

Android kullanıcılarının en sevdiği şeylerden birisi de, cihazlarını istedikleri gibi özelleştirebilmeleridir. Root yetkilerini elde eden kullanıcılar, cihazlarını özgürce kişiselleştirebilmenin keyfini yaşıyorlar. Bu özelleştirme uygulamalarından biri olan ve Chainfire tarafından hazırlanmış olan Liveboot, Android Pie ve Magisk desteği ile tekrar karşımızda.

Liveboot, Android Pie desteği aldı

Öncelikli olarak, Liveboot adlı uygulamanın tam olarak ne olduğunu bilmeyen okuyucularımız için, küçük bir açıklama ile haberimize başlayalım.

Aslında bir önyükleme özelleştirmesi olan uygulama, hazır önyükleme görsellerinden farklı olarak, cihazınızın açılırken çalıştırdığı kodları sizlere canlı olarak göstermekte.

Uygulama ayarlarından, kod renklerini ve animasyon seçeneklerini değiştirmenize imkan sağlayan uygulama, bu tür özelleştirmelerden hoşlanan kullanıcıların oldukça ilgisini çekmekte ve beğenisini toplamakta.

livebootRoot yetkisi ile cihazını kullanan Android Pie kullanıcılarının bir süredir beklemekte olduğu gelişme, bugün yaşandı. Chainfire, uygulamasını Android Pie için güncellediğini duyurdu.

Android Pie desteğinin yanı sıra, root yöneticisi Magisk için de uyumlu hale getirilen uygulama, önceki sürümlerinden farklı birkaç yeniliği de beraberinde getirmekte.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Liveboot güncellendi!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Bu görselleştirme için değil de daha çok custom romlarda log alıp geliştiriciye hata bildirmek için kullanılıyor.

    1. Pkman dedi ki:

      ben şekil duruyor diye kullanıyordum

" Liveboot güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Liveboot güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Liveboot güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "