Logitech G serisi kulaklık inceleme


19 Ocak 2020 Pazar 20:19

Logitech G635 özellikleri

Videomuzda incelediğimiz ikinci kulaklığımız da oyuncular için çok farklı çözümler sunan bir model Logitech G635. Bu model üzerindeki makro tuşları ile beraber kullanıcılara oyun esnasında çok farklı kolaylıklar sunabiliyor. Dileyen kullanıcılar, G-Hub uygulaması üzerinden bu makro tuşlara görev atayabiliyor ve diledikleri gibi özgürce kullanabiliyorlar.

Bu modeli özel yapan bir diğer özellik, üzerindeki RGB aydınlatma. Modelde bulunan RGB aydınlatma, 16 milyon farklı renge oyuncunun dilediği renk seçenekleri ve modlar ile girebiliyor.

Oyuncular, farklı renk ve tuş kombinasyonlarının yanı sıra teknik özelliklerden mahrum bırakılmamış. Bu kulaklığın da G-Hub uygulaması üzerinden özelleştirilebildiğini belirtelim.Bu modelinde bir önceki modelde bulunan DTS Headphone X 2.0 teknolojisine sahip olduğunu ayrıca belirtelim.

Teknik Özellikler

  • Sürücü: 50 mm
  • Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz
  • Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif)
  • Hassasiyet: 93 dB SPL/mW
  • DTS Headphone:X 2.0 teknolojisi, bilgisayarda USB bağlantısı ve Logitech G HUB yazılımı ile etkinleştirilebilir.yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Logitech G serisi kulaklık inceleme”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ergonomik değil, malzeme kalitesi kötü, pedlerdeki deri kısım dökülmeye başlıyor 2 yıl dolmadan, 2 saatten sonra kafatasında ezilme hissini yaşıyorsunuz sürekli yer değiştirmeniz gerekiyor, benim gibi don lastiğiyle çözüm üretirseniz biraz daha kullanılabilir. Steel series tek atar.

" Logitech G serisi kulaklık inceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech G serisi kulaklık inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech G serisi kulaklık inceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "