Logitech G serisi kulaklık inceleme


19 Ocak 2020 Pazar 20:19

Logitech G432 özellikleri

Logitech G432 diğer modellere göre daha mütevazi özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Bu modelde bir önceki modellerde bulunan DTS Headphone X 2.0 teknolojisine sahip. Böylelikle tasarım konusunda mütevazi bir adım atılsa da oyuncular  için en önemli özelliklerden birisi bu modelde unutulmamış oluyor. Kulaklığın tasarımsal olarak üzerinde sadece ses seviyesini belirleyebileceğiniz bir tekerlek bulunuyor. Ayrıca kulaklık, üzerinde bir mikrofon ile kullanıcıları karşılıyor. Bu modelinde G-Hub uygulaması üzerinden kullanılabileceğini belirtelim.

Teknik Özellikler

  • Sürücü: 50 mm
  • Frekans yanıtı: 20 Hz – 20 kHz
  • Empedans: 39 Ohm (pasif), 5000 Ohm (aktif)
  • Hassasiyet: 107 +/-3 dByazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Logitech G serisi kulaklık inceleme”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Ergonomik değil, malzeme kalitesi kötü, pedlerdeki deri kısım dökülmeye başlıyor 2 yıl dolmadan, 2 saatten sonra kafatasında ezilme hissini yaşıyorsunuz sürekli yer değiştirmeniz gerekiyor, benim gibi don lastiğiyle çözüm üretirseniz biraz daha kullanılabilir. Steel series tek atar.

" Logitech G serisi kulaklık inceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech G serisi kulaklık inceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech G serisi kulaklık inceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "