Okunma

Logitech en yeni oyuncu aksesuarlarını denedik!


13 Mart 2018 Salı 20:00
Logitech en yeni oyuncu aksesuarlarını denedik!

Logitech, düzenlediği basın etkinliği ile hem kendi markasını taşıyan hem de alt markalarına ait ürünlerini tanıttı. ShiftDeleteNet olarak katıldığımız etkinlikte tanıtılan ürünleri bu Vlog ile sizlere aktarıyoruz.

Logitech yeni ürünlerini tanıttı! Vlog yayında!

Logitech tarafından düzenlenen etkinlikte, markanın ülkemizde sattığı alt markaları olan Ultimate Ears, Jaybird ve Saitek gibi markaların da dikkat çeken ürünleri sergilendi.

Ultimate Ears tarafında, suya ve darbeye dayanıklı hoparlörleri deneyimledik. Bu ürünler, farklı tasarımları ile dikkat çekerken, dayanıklı yapıları, uzun pil süreleri ve yüksek ses deneyimi ile sınıfının en iddialı ürünleri arasında yer alıyor. Sitemizde de daha önceki dönemlerde yaptığımız incelemeler ile Ultimate Ears modellerinin performansını canlı canlı denemiş ve sizlere detaylı bir şekilde aktarmıştık.

Ülkemize yeni giriş yapan markalardan biri de Jaybird oldu. Kablosuz kulaklıklar ve sporcu kulaklıkları gibi modeller, bu marka altında ülkemizde satışa sunulacak. Sporcu kulakları konusunda iddialı markalardan biri olan Jaybird, 2018 yılında, bu alandaki yeni ürünlerini ülkemizde satacak, özellikel tam kablosuz yapıdaki kulaklığa ilginin daha şimdiden dikkat çekici seviyelere geldiği ifade ediliyor.

Saitek markası altında ise profesyonel düzeyde oyuncu ekipmanlarını raflarda göreceğiz. Özellikle uçuş simülasyonlarına hayran oyuncuların bildiği bu markanın ürünleri de Logitech tarafından ülkemizde satılacak.

Oyuncu ekipmanları konusunda bir diğer dikkat çekici ürün ise PowerPlay oldu. G703 ve G903 oyuncu farelerini kablosuz olarak şarj eden bu bu mousepad, ülkemizde belirli mağazalarda ve internet üzerinde satışa çıktı.

Etkinliğin son kısmında ise Logitech Türkiye Ülke Müdür Mustafa Uyar ile yaptığımız röportajda, şirketin 2018 yılındaki hedeflerini ve çalışmalarını değerlendirdik.

:: Logitech ürünlerini kullanıyor musunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Logitech en yeni oyuncu aksesuarlarını denedik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logitech en yeni oyuncu aksesuarlarını denedik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logitech en yeni oyuncu aksesuarlarını denedik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "