Logo furyasına Mercedes de katıldı!


01 Nisan 2020 Çarşamba 13:45
Logo furyasına Mercedes de katıldı!

Dünyadaki tüm ülkeler neredeyse kilitlendiğinden, benzeri görülmemiş bir yılda yaşıyoruz. Dünya Sağlık Örgütü‘ne (WHO) göre, Corona virüsün yayılmasını engellemenin en basit ve güçlü yolu sosyal mesafe, evde kalmak ve kalabalıklardan kaçınmak.

Yaklaşık bir ay öncesine kadar, sosyal mesafeden kimse doğru düzgün bahsetmiyordu. Şimdi, Corona virüsü tedbirleri kapsamında, insanları birbirinden uzak tutmak için düzenlemeler arttıkça, bu kalıp giderek daha fazla insan tarafından dillenir oldu ve bu sadece ülkemiz için geçerli bir trend değil. Sonuçta tüm dünyayı saran Corona virüs pandemisi sınırları önemsemiyor.

Audi ve Volkswagen’den sonra Mercedes logosu da değişti

Alman otomobil üreticisi Audi ve Volkswagen sosyal mesafe uygulamalarını desteklemek için harekete geçerek logolarını değiştirdiler. Aynı amaçlı furyaya şimdi de Mercedes Benz katıldı. Mercedes-Benz, sosyal mesafe logo trendine katılan son markalardan biri. Otomobil üreticisi, logosunun revize edilmiş versiyonunu Pazartesi günü Facebook’a yükledi. Volkswagen de Corona virüse uyarladığı logosunu anlatan videoyu bir hafta önce yüklemişti. Audi ise kısa videosunu 20 Mart’ta Facebook’ta yayınlamıştı.

Mercedes-Benz paylaştı: 30 Mart 2020 Pazartesi

Mercedes yıldızı küçüldü

Lüks otomobil devi Mercedes Benz, ikonik üç köşeli yıldızın boyutunu biraz küçülttü. Böylece yıldız ve etrafındaki halka arasında biraz mesafe oluştu.

Mercedes-Benz Corona virüse özel yeni logo

Mercedes-Benz, herkese, mesafeyi korudukları için teşekkür etti. Ardından “Birlikte hareket ederek ve #EvdeKal önlemi ile virüsle başarılı bir şekilde mücadele edebiliriz. Bu logoyu oluşturduğu için meslektaşımız Marcel Hobrath’a özel teşekkürler!” dedi.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Logo furyasına Mercedes de katıldı!”

 1. halil15vatan dedi ki:

  bakalım peugeot da katılacak mı bu furyaya 😀

 2. Anonim dedi ki:

  Peugeot’un botları hazır olun istikamet rakip firmalar

 3. cihan15erdem dedi ki:

  peugeotun pick-up sınıfına giriş yapmasına daha çok sevinmiştim

 4. Anonim dedi ki:

  efsane olmuş

 5. yunusaticioglu dedi ki:

  fiyatları da küçültse ya

 6. Anonim dedi ki:

  KEŞKE FİYATLARI DA KÜÇÜLTSE

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  1 Nisan şakası

" Logo furyasına Mercedes de katıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Logo furyasına Mercedes de katıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Logo furyasına Mercedes de katıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "