Lokasyon Tabanlı Reklamcılık


19 Mayıs 2010 Çarşamba 05:26
Lokasyon Tabanlı Reklamcılık

Sitede, firmaların iletişim bilgileri ile birlikte, logolarını ve diğer önemli bilgilerini kişisel navigasyon cihazları ve mobil telefonlardaki haritalandırma aracılığıyla göstermelerine olanak sağlayan NAVTEQ Direct Access ve Ovi Haritalar platformu hizmeti tüm ayrıntılarıyla açıklanıyor (Telefon ve Adres Bilgilerine Anında Ulaşıyor).

Firmaların harita üzerinde kendi adres bilgileriyle reklam verme fırsatının neler kazandıracağının istatistiklerle de aktarıldığı sitede Yellow Pages platformu hakkında da bilgiler veriliyor. Verilen hizmetleri ayrıntılı tablolarda inceleyip, fiyatlarıyla birlikte öğrenen firmalar, diledikleri takdirde sitede verilen sipariş formunu doldurarak platforma dahil olabiliyorlar. Sitede ayrıca bugüne kadar NAVTEQ Direct Access ve Ovi Haritalar platformlarında yerini almış firmalar da referans olarak veriliyor.

Türkiye Yellow Pages, yaptığı işbirliği kapsamında NAVTEQ ve Nokia Ovi Haritalar servisi tarafından pazara sunulan lokasyona dayalı haritalandırma ve navigasyon reklamcılığına ilişkin NAVTEQ Direct Access ve Ovi Haritalar Prime Place ürünlerinin tek satıcısı olarak hizmet veriyor.

 

Mobil haritalarla milyonlarca kullanıcıya ulaşmanın yolunu www.yellowpages.com.tr/harita adresinden öğrenin!

 

İşbirliği çerçevesinde Türkiye Yellow Pages, NAVTEQ ve Nokia’nın Ovi Haritaları’nın global harita platformlarında yer almak üzere tüm firma bilgisi ve ihtiyaç noktaları (POI) verilerini bu firmalara tedarik edip firmaların lokasyon tabanlı navigasyon ve haritalandırma reklamcılığı fırsatlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede firma ve işletmeler, Türkiye Yellow Pages üzerinden gerçekleştirecekleri abonelik ile kendilerini tüketicilere daha fazla tanıtabiliyorlar (Navigasyon Sistemlerinde Yeni Dönem).

::Yellow Pages’in bu işbirliğini nasıl yorumluyorsunuz?

 

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lokasyon Tabanlı Reklamcılık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lokasyon Tabanlı Reklamcılık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lokasyon Tabanlı Reklamcılık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!