Okunma

Lokasyona Göre Sinema Salonu


25 Ekim 2010 Pazartesi 13:50
Lokasyona Göre Sinema Salonu

Sinemalar.com, yeni iPhone uygulamasıyla sinemaseverleri seans ve salon bilgisini cep telefonunda uzun uğraşlar sonucu öğrenme derdinden kurtarıyor.

Dahası kullanıcının bulunduğu lokasyonu algılama özelliğine sahip olan uygulama, kullanıcının izlemek istediği filmin oynadığı seans ve salon bilgisini, en yakın çevredekiler arasından seçerek anında cep telefonunun ekranına getiriyor.

Filmi başka bir semt ya da bölgede izlemek isteyen sinemaseverler de ilgili bölgedeki seans ve salon bilgilerine yine hızlı bir şekilde ulaşabiliyor (iPhone için Bedava ve Yasal MP3).

 

Şu ana dek 100 bine yakın sayfa gösteriminin yapıldığı iPhone uygulaması www.sinemalar.com/uygulamalar/IPhone  adresinden yüklenebilir.

 

Vizyondakiler, Salonlar ve Film Ara bölümlerinden oluşan Sinemalar.com iPhone uygulaması, kullanıcıların hem yeni vizyona girmiş olan filmlere hem de Sinemalar.com arşivinde yer alan yüz bin filme hızlı bir şekilde ulaşmasına izin veriyor.

Filmler hakkında yapılmış yorumlar dahil tüm bilgileri avuçlarında bulan kullanıcılar, Türkiye’de yer alan bütün salonlara da tek tek bakarak, hangi salonda hangi filmin oynadığını öğrenebiliyorlar.

:: En beğendiğiniz iPhone uygulamaları hangileri?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lokasyona Göre Sinema Salonu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lokasyona Göre Sinema Salonu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lokasyona Göre Sinema Salonu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "