Okunma

LoL Şampiyonluk Ligi’ne yeni sponsor


17 Mart 2017 Cuma 09:00
LoL Şampiyonluk Ligi’ne yeni sponsor

Ülker, Türkiye’de her geçen gün popülaritesi artan League of Legends’in düzenleyecisi Riot Games ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 2017 yılının sonuna kadar Şampiyonluk Ligi‘nin sponsoru oldu. Anlaşma kapsamında tüm LoL Şampiyonluk Ligi takım formalarının kollarıda Ülker logosu yer alacak.

Mutluluk her yerde

Riot Gamers ile birlikte gerçekleştirilen basın toplantısında gençlerle, onların dilinde iletişim kurmayı çok önemsediklerini belirten pladis Tükiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Orta Asya Pazarlama Başkan Yardımcısı Başak Karaca : “E-sporu 2015 yılında başladığımız ‘mutluluk her yerde‘ kapanyamızda genç hedef kitleyle etkileşimde olacağımız ana alan olarak belirledik” dedi.

17-03/17/whatsapp-image-2017-03-17-at-112823.jpeg

E-sporda ilk TV reklamını çeken kurum olduklarını belirten Karaca, sözlerine ” Youtube kanalımızda 6 ayda 6 milyondan fazla izlenmeye ve yaklaşık 110 bin aboneye ulaştık. Şimdi bu alandaki faaliyetlerimizi bir adım öteye taşıyarak League of Legends Şampiyonluk Ligi’ne destek veriyoruz” şeklinde devam etti.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LoL Şampiyonluk Ligi’ne yeni sponsor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LoL Şampiyonluk Ligi’ne yeni sponsor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LoL Şampiyonluk Ligi’ne yeni sponsor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "