Okunma

Londra 2012 Eskrim Logosu


30 Temmuz 2012 Pazartesi 05:45
Londra 2012 Eskrim Logosu

Özel gün ve tarihlerde ana sayfasındaki logosunu değiştiren Google, 26 Temmuz’da başlayan Londra Olimpiyatları için neredeyse hergün yeni bir logo (ya da firmanın verdiği isimle Doodle) tasarlıyor.

Google, 29 Temmuz’da atlama sonuçları için bir logo hazırlamıştı. Şimdi de eskrim sporu için bir logo hazınlayan şirket, ana sayfasını eskrim yapan iki kişinin çizimi ile süslüyor. Ayrıca bu imaja tıklandığında gelinen sayfada Londra Olimpiyatları‘ndaki eskrim sonuçları da görülebiliyor.

27 Temmuz’da açılışı yapılan Londra Olimpiyat oyunları 12 Ağustos’a kadar devam edecek. Görünen o ki Google‘ın olimpiyat logoları da belli periyotlarla ana sayfasında karşımıza çıkacak.

:: Yeni logoyu nasıl buldunuz?

 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Londra 2012 Eskrim Logosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Londra 2012 Eskrim Logosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Londra 2012 Eskrim Logosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "