Okunma

Loom Kullanıcılarına Kötü Haber


18 Nisan 2014 Cuma 05:00
Loom Kullanıcılarına Kötü Haber

iPhone kullanıcılarının fotoğraflarını saklamak için kullandığı yaygın uygulamalardan Loom, çok yakında kapanacak. Geçtiğimiz günlerde Carousel adlı fotoğraf arşiv uygulamasını tanıtan Dropbox, Loom’u açıklanmayan bir anlaşmayla satın aldı ve Loom kullanıcılarını Carousel platformuna taşıyacağını açıkladı.

Eğer Loom kullanıcısı iseniz, arşivinizdeki fotoğraf ve videoları alternatif bir platforma taşımak için 16 Mayıs‘a kadar vaktiniz var. Zira bu tarihte Dropbox yeni üye alımını gün itibarıyla durdurduğu Loom servisini sonlandıracak. 8 kişilik Loom ekibi ise, Carousel üzerinde çalışmalara dahil olmak için Dropbox bünyesine katılacak.

Üstelik Loom üzerindeki dosyalarınızı Carousel’e otomatik taşınmayacak, bunu sizin yapmanız gerekiyor. Yine de Dropbox kısa bir süre içerisinde gerekli yönlendirme için ayarlamaları yapacağını belirtti. Carousel’e katılan kullanıcılar ise Loom’a ödeme yaptıkları depolama alanını Carousel üzerinde bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilecek.

:: Loom kullanıyor muydunuz? Carousel’e geçmeyi düşünüyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Loom Kullanıcılarına Kötü Haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Loom Kullanıcılarına Kötü Haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Loom Kullanıcılarına Kötü Haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "