Okunma

Lord British Özüne Dönüyor


02 Ocak 2009 Cuma 11:07
Lord British Özüne Dönüyor

Ultima serisinin babası, “Lord British” takma adıyla 90lı yıllarda online oyunculukla tanışanlar için ayrı bir yeri olan Richard Garriott, talihsiz sonuçlanan Tabula Rasa deneyiminden sonra tekrar fanteziye döneceğinin sinyallerini verdi. Yeni projesinin büyük ihtimalle fantastik bir Orta Çağ temasına sahip olacağını ve muhtemelen online oynanacağını belirten Garriott’un sıradaki projesi hakkında başka bilgi bulunmuyor. Ancak Ultima markasının artık EA’nın elinde olduğu düşünülürse, Garriott’un Ultima Online‘ı tekrar diriltmesi pek de mümkün görünmüyor.

:: Ultima Online oynar mıydınız?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Lord British Özüne Dönüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hala oynuyoruz

" Lord British Özüne Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lord British Özüne Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lord British Özüne Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "