Okunma

LulzSec Bu Kez Murdoch’ı Hedef Aldı


19 Temmuz 2011 Salı 14:43
LulzSec Bu Kez Murdoch’ı Hedef Aldı

CIA ve Amerikan Senatosu gibi pek çok önemli kurumun internet sayfasını çökerten, Sony’nin PlayStation ağını haftalarca kullanılamaz hale getiren meşhur Lulz Securtiy, bu kez de The Sun gazetesinin internet sitesini hedef aldı.

Siteye girmek isteyenleri kendi hazırladıkları başka bir siteye yönlendiren hackerlar bu sayfada The Sun gazetesinin de sahibi olan ünlü medya patronu Murdoch‘un ölüm haberini yayınladılar.

Site kısa sürede düzeltilse ve haberin doğru olmadığı hemen anlaşılmış olsa da Lulz Sec’in hackerları bütün haberlerde kendilerinden söz ettirerek amaçlarına ulaşmış oldular.

:: Lulz Security’nin eylemlerini destekliyor musunuz?

 
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LulzSec Bu Kez Murdoch’ı Hedef Aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LulzSec Bu Kez Murdoch’ı Hedef Aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LulzSec Bu Kez Murdoch’ı Hedef Aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "