Okunma

LUMA StarT 2018 için Türkiye’den 9 proje!


24 Mart 2018 Cumartesi 12:13
LUMA StarT 2018 için Türkiye’den 9 proje!

Her yıl Finlandiya’da düzenlenen Finlandiya Eğitim Bakanlığı’nın Uluslararası LUMA StarT 2018 etkinliği için beklenen tarih yaklaşıyor. Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi hazırladığı tam 9 projeyle birden bu önemli yarışmada desteklerinizi bekliyor.

Türkiye’den tam 9 proje!

Her yıl Finlandiya’da düzenlenen yarışmaya bu sene 36 ülkeden yüzlerce proje başvurusu yapılmış durumda. Kazananlar ise Youtube üzerinden yapılacak olan halk oylaması ile belli olacak.

Destek vermeniz için gereken ter şey buradan videoları beğenmek, bu kadar.

Niğde Bilsem Öğrencileri projeleriyle kazanabilmek için sizlerden destek bekliyorlar. Özellikle BaretCare isimli, akıllı kast kendi kategorisinde hayli iyi durumda.

Öğrencilerin bir diğer önemli projeleriyse sokaktaki hayvanlar için geliştirdikleri akıllı tasma:

Bu genç arkadaşlarımızın videolarını sadece beğenerek, onların kazanmasına katkıda bulunabilirsiniz.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LUMA StarT 2018 için Türkiye’den 9 proje! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LUMA StarT 2018 için Türkiye’den 9 proje! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LUMA StarT 2018 için Türkiye’den 9 proje! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "