Okunma

Mac bilgisayarlar için Twitter tarih oluyor!


17 Şubat 2018 Cumartesi 19:00
Mac bilgisayarlar için Twitter tarih oluyor!

Twitter’ın, Twitter Support hesabından paylaştığı bir Tweet’te, resmi uygulamayı Mac App Store‘dan çıkarıp, artık indirilemeyeceğini duyurdu. Ayrıca, uygulamanın 30 gün içinde bilgisayar tarafından desteklenmemeye başlanacağını belirtti.

 Twitter Support’dan açıklama, Twitter artık Mac bilgisayarları desteklemeyecek!

Twitter, 2010 yılında macOS için üçüncü parti bir uygulama olan Tweetie‘yi satın almış ve 2011’de kendi markası altında yeniden piyasaya sürmüştü.

O zamandan beri, Twitterific ve Tweetbot gibi diğer üçüncü taraf uygulamaları daha hızlı bir oranda gelişme sağlayarak resmi uygulamayı saf dışı bırakmayı başardılar. Twitter, geçen Eylül ayında Apple Watch üzerindeki uygulamasını da piyasadan çekmişti.

 

:: Siz Twitter’ın bu açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmre Kılıç

Teknolojik gelişmelere oldukça meraklı olan Emre, üniversite hayatına başlamasıyla birlikte teknoloji ve oyun gibi konularda SDN bünyesinde haber ve makaleler yazmaya başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac bilgisayarlar için Twitter tarih oluyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac bilgisayarlar için Twitter tarih oluyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac bilgisayarlar için Twitter tarih oluyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "