Okunma

Mac için Cardhop ile kişilerinizi kolayca yönetin


19 Ekim 2017 Perşembe 09:30
Mac için Cardhop ile kişilerinizi kolayca yönetin

Hızlı ve basit bir kişiler uygulaması arıyorsanız Mac bilgisayarlar için sunulan Cardhop uygulaması tam da size göre. Daha önce takvim uygulaması Fantastical ile beğeni toplayan Flexibits tarafından geliştirilen uygulama kişilerinizi yönetmek için biçilmiş kaftan.

Fantastical geliştiricisinden Cardhop!

Doğal dil yazma desteği kullanan Cardhop işlerinizi çok daha hızlı ve basit bir biçimde halletmenizi sağlayabiliyor. Menü çubuğundan aşağı doğru açılan uygulama, komut satırını andıran bir kutucukla her türlü süreci kolaylaştırıyor. Bir isim yazmaya başladığınızda kişinin iletişim bilgileri gösterilmeye başlıyor. Daha önce olmayan bir isim yazmaya başlarsanız da adres defterinize bir kişi eklemek istediğiniz doğrudan fark ediliyor. Uygulama siz bilgi yazmaya başladıkça doğru kategorilere bu bilgileri kendisi ekliyor.

Cardhop

Örneğin, “doğum günleri” yazmaya başlarsanız da yaklaşan doğum günlerini listelenmeye başlıyor. Kişilerinizi aramak, kişilerinize e-posta göndermek ya da onlarla sohbet etmek için yine kutucuğa yazmanız yeterli.

Cardhop

Kişiler yönetimi kullanımınıza göre iCloud, Gmail ve diğer kişiler listesi tabanlı olan uygulama işletim sisteminin dahili hesaplar aracıyla da senkronize oluyor. Yani bu uygulamayla yaptığınız her değişiklik telefonunuza veya e-posta istemcinize de transfer ediliyor. Şimdiye kadar bir kişiler uygulaması kullanmamış olsanız bile Cardhop alışkanlıklarınızı değiştirebilecek düzeyde.

Yeni çıkan uygulama, sınırlı bir süre için yüzde 25 indirimle 54,99 TL ödeyerek satın alınabiliyor.

Mac için Cardhop indir (Mac App Store)

:: Şu anda başka bir kişi yönetimi uygulaması kullanıyor musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac için Cardhop ile kişilerinizi kolayca yönetin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac için Cardhop ile kişilerinizi kolayca yönetin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac için Cardhop ile kişilerinizi kolayca yönetin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "