Okunma

Mac için FB Messenger Geliyor


10 Ocak 2016 Pazar 14:00
Mac için FB Messenger Geliyor

Mobil platformlarda kullanıcıya hizmet etmeye başlamasının ardından, var olan popülerliklerini arttıran uygulamalardan biri de hiç şüphesiz Facebook’un Messenger uygulaması idi.

Messenger, önceki sürümünde yalnızca bir “sohbet” butonu beraberinde işlev görürken, var olan yeni uygulamalarla rekabete girmesinin ardından, farklı bir uygulamaya evrildi.

Yalnızca yazılan yazıları iletmekle kalmayıp, kullanıcıların birbiri ile sesli görüşme yapabilmesini ve çeşitli medya bağıntılarını paylaşabilmesini sağlayan uygulama, dikkatleri üzerine çekmişti.

16-01/10/facebook-messenger.jpg

 

Yarattığı etkinin ardından, Messenger uygulaması deneyimini, daha özele indirgemek suretiyle, Mac kullanıcılarına has olarak bütünleştirmeyi amaçlayan Facebook’un, henüz resmiyete kavuşmasa da, bu hedef doğrultusunda çalışmalar yaptığı ifade edildi. Yakın bir zamanda Mac kullanıcıları bir Messenger uygulaması ile karşılaşabilir.

:: Facebook’un bu kararını nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Mac için FB Messenger Geliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu habere çok sevindim. Apple ile ilgili haberler heyecan verici oluyor…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  haber ısıtılıp ısıtılıp getiriyorlar

 3. SDN Okuru dedi ki:

  facebook u yanlış yazmışsınız.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Daha geniş bir kullanıcı kitlesini kapsayabilmek adına Google Chrome için bir eklenti hazırlanması daha uygun olurdu.

  Öte yandan OS X işletim sistemi için hal-i hazırda Twitter, Shazam gibi uygulamaların sunuluyor olması da bir diğer husus. Zannediyorum bunun temel nedeni Windows kullancılarına nazaran Mac kullanıcılarının daha üretken bir kitleyi teşkil ediyor olmaları.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  modası geçiyorken gelmiş… yazık iSheeplere…

" Mac için FB Messenger Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac için FB Messenger Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac için FB Messenger Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "