Okunma

Mac için Outlook 365 güncellendi!


19 Haziran 2017 Pazartesi 20:59
Mac için Outlook 365 güncellendi!

Outlook 365 için bugün önemli bir güncelleme Mac kullanıcıları için yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıları neler bekliyor? Hep beraber inceleyelim!

Mac için Outlook 365’e yeni güncelleme yayınlandı!

Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Mac kullanıcıları uzun süredir beklediği yeni özelliklere sonunda kavuştu. Mac için yayınlanan güncellemeyle Outlook 365‘e artık ”Sonra Gönder” özelliği resmen eklendi. Bu özellikle ile beraber kullanıcılar e-postalarını zamanlayarak diledikleri zaman gönderebilecekler.

outlook-365-mac

Yeni eklenen özelliklere göz atmaya devam edecek olursak Microsoft, Mac kullanıcılarına e-postalarının iletilip iletilmediğine dair ileti bilgisi de gönderecek. 

Mac kullanıcılarına her türlü kolaylığı sağlamak adına ince eleyip sık dokuyan Microsoft, yeni sunduğu özelliklerin arasında da hazır şablonları hizmete sokacak  Bu şablonlar ise sürekli tekrarlanan ve benzeri e-postalar için kullanılabilecek. Böylece baştan sayfalar dolusu metin veya yazı yazmanıza gerek kalmayacak.

17-06/19/outlook-2016-mac-shiftdelete.png

Mesajlarınızı daha sonra gönderin!

İş dünyasında olan Mac kullanıcıları için altın değerinde olan bu özelliklere detaylı olarak anlatacak olursak, yeni eklenen ‘‘Sonra Gönder” özelliği ile kullanıcılar önceden hazırladıkları mesajları farklı zamanlara zamanlayabilecekler. Bu özelliğin ise kullanıcılara Temmuz ayında sunulacak. Diğer tüm yeni özellikler ise kullanıma hazır olduğunu da belirtelim.

17-06/19/outlook-2016-mac-icin-guncellendi-shiftdelete.png

Buna ek olarak Gmail kullanıcıları da yayınlanan özelliklere yakın işlemler yapabilecekler. Gelen özellikler arasında G Suite‘te şirket yöneticileri okundu bilgilerini etkinleştirebilir, ve e-postları zamanlayabilecekler. Ayrıca zamanladıkları e-postalar ise takviminize otomatik olarak ekleneceğinin de altını çizelim.

Böylelikle Windows kullanıcılarının sahip olduğu özellikleri Mac kullanıcıları için de sunan teknoloji devi böylelikle aradaki dengesizliği de ortadan kaldırmış oldu.

:: Yeni yayınlanan güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac için Outlook 365 güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac için Outlook 365 güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac için Outlook 365 güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "