Okunma

Mac OS X 10.5.7 Yaması Yayınlandı


13 Mayıs 2009 Çarşamba 08:57
Mac OS X 10.5.7 Yaması Yayınlandı

Apple’ın Mac OS X için yayınladığı 10.5.7 güncellemesi yazılım güncelleme sistemiyle elde edilebilir durumda. Bu yama için birçok önemli gelişmenin barındırılacağı söylenirken ortaya çıkan tablo bahsedilenlerle yeni yama arasındaki ciddi farkları ortaya koyuyor. Hatta öyle ki 10.5.7’nin, 10.6 olarak anılan Snow Leopard’dan önceki son güncelleme olacağı bile söylenmişti. Görünüşe göre Apple 10.5 için bir sonraki sürümü hazırlamaya da başlamış durumda.

Hangi Güncellemeler Var?

Yeni yama paketinde kullanıcılara Nvidia ekran kartları için daha gelişmiş bir destek sunulurken Yahoo kullanıcıları da daha doğru çalışan bir kişi listesi sekronizasyonuna sahip olacak. Ayrıca iCal ve Mail yazılımları için de güncellemeler bu pakette mevcut.

:: Güncellemeyi hemen kurdunuz mu?

Bilgi için: Apple
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac OS X 10.5.7 Yaması Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac OS X 10.5.7 Yaması Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac OS X 10.5.7 Yaması Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "