Okunma

Mac OS X 10.6.5 Piyasaya Çıktı!


11 Kasım 2010 Perşembe 14:30
Mac OS X 10.6.5 Piyasaya Çıktı!

Apple, işletim sistemi güncellemesi Mac OS X 10.6.5’i nihayet piyasaya sürdü. Güncelleme çok sayıda geliştirme, geçmiş versiyonlara göre yüksek stabilite, önceki sürümün hatalarının ortadan kaldırılması(firmanın iddiası) gibi önemli kalemler içeriyor. Her şeye rağmen Mac OS X 10.6.5, büyük bir hayal kırıklığını da bünyesinde barındırıyor.

 

Nedir Bu hayal kırıklığı?

Bilişim otoritelerinin çoğu, yeni güncellemede Apple AirPrint kablosuz yazıcı desteğinin de bulunmasını beklerken, bu ne yazık ki gerçekleşmedi ve umutlar başka bahara kaldı. Güncellemeyi edinmek için, Mac işletim sisteminizin “Sistem Güncelleme (Software Update) bölümünden faydalanabilirsiniz.

 

:: Güncellemede, Apple Airprint kablosuz yazıcı desteğinin olmamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac OS X 10.6.5 Piyasaya Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac OS X 10.6.5 Piyasaya Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac OS X 10.6.5 Piyasaya Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "