Okunma

Mac OS X’e Yeni Güncelleme


24 Haziran 2011 Cuma 19:30
Mac OS X’e Yeni Güncelleme

Büyük elma, işletim sistemi pazarında da büyük oynuyor ve Mac OS X 10.7 Lion’u önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sürüyor. Bununla birlikte Apple, sadık kullanıcılarını mutlu etmek için Mac OS X 10.6.8 güncellemesini yayınladı. Güncelleme ilginç özellikler barındırıyor.

Gelişmeler

Mac App Store iyileştirmesi, üstün IPv6 desteği, gelişmiş VPN güvenliği ve kullanıcıların sıkça şikayet ettiği Preview gösterim sorununun giderilmesi, Mac OS X 10.6.8’da sundu. Güncellemeyi indirmek ve Macintosh temelli bilgisayarınıza kurmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

:: Güncellemeyi indirmeyi düşünüyor musunuz?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mac OS X’e Yeni Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac OS X’e Yeni Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac OS X’e Yeni Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "