Okunma

Mac’in Online Nüfusu Artıyor


03 Şubat 2009 Salı 13:05
Mac’in Online Nüfusu Artıyor

Net Applications tarafıdan açıklanan son rapora göre, Mac OS işletim sistemi kurulu bilgisayarlar tarafından internete erişim sayısı günden güne artıyor. Aralık ayında %9,63 olan bu oran, yılın ilk ayının sona erdiği günlerde ise %9,93‘e ulaşmış durumda.

Ben Tek, Siz Hepiniz

İçerisinde bulunduğumuz ay bitmeden Mac nüfusunun internetin %10‘unu kapsadığını görmek pek de şaşırtıcı olmayacak. Bunun anlamı ise, internete giren her 10 kişiden birinin Apple bilgisayarları kullandığı.

Windows PC’ler için onlarca dev marka rekabet halindeyken, toplamın %10’una tek başına çökebilmek de gerçekten Apple‘ı alkışlamayı gerektiren sebeplerden.

:: Apple ülkemizde neden tutulmuyor?

Bilgi İçin : Net Applications
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mac’in Online Nüfusu Artıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Apple ülkemizde neden tutulmuyor mu? Her halde dikkatli bakmadığınızdan. Gerçi evet, vergiler sağolsun pahalı oluyor ürünleri ama hiç de küçük, tutulmayan bir grup değil kullanıcıları.

" Mac’in Online Nüfusu Artıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mac’in Online Nüfusu Artıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mac’in Online Nüfusu Artıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "