Okunma

Madreport 2015’in 2. Sayısı Çıktı


13 Temmuz 2015 Pazartesi 07:00
Madreport 2015’in 2. Sayısı Çıktı

Mobilike olarak çeyrek bazda çıkarılan Madreport‘un 2015 yılındaki ikinci sayısı çıktı. İçinde mobil dünya ve mobil reklamın gelişim ve dinamiklerini içeren madreport’un Q2.2015 sayısı zengin içerikleri ile dikkat çekiyor.

2015 yılının yarısını geride bırakırken, kitlesel pazarlamanın da sınırlarına gelindiğini ve kişisel pazarlamanın öne çıktığı gözlemleniyor. Akıllı telefon ve tabletlerle gelişen mobil cihazlar ve onlara yeni katılan giyilebilir teknolojiler ile birlikte müşteri ve markalar arasındaki iletişim ve etkileşimlerde evrimleşti. Pazarlamanın yörüngesinin kişisel pazarlamaya kaydığı günümüzde “Herkesin reklamı kendine.” söylemi ile dönemin değişen trendlerini ve dinamikleri bu sayıda.

madreport’un bu sayısında dünya genelinden ve Türkiye’den mobil verilere, uygulama pazarlamasının değişen metriklerine, akıllı saatlerin mobil reklam sektöründeki geleceği hakkındaki incelememize, iki büyük rakibin teknoloji hamlelerine ve mobilike için büyük bir öneme sahip bir konu olan mobilike’ın Opera Mediaworks ailesine katılması hakkındaki yazımız gibi farklı bir çok konuya erişebilirsiniz. 

madreport Q2.2015 sayısı için tıklayın

15-07/13/unnamed.png

:: madreport’un yeni sayısını nasıl buldunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Madreport 2015’in 2. Sayısı Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Madreport 2015’in 2. Sayısı Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Madreport 2015’in 2. Sayısı Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "