Okunma

Madreport’un Yeni Sayısı Çıktı!


18 Ocak 2016 Pazartesi 08:50
Madreport’un Yeni Sayısı Çıktı!

2015, teknoloji dünyası için dolu dolu bir yıl oldu. Bu dünyanın önemli yayınlarından Madreport’un yeni sayısı yayınlandı. Peki 2015’te teknolojinin mobil reklam kanadında ne gibi değişiklikler yaşandı. Merak edenler için detaylar Madreport’ta!  

Yeni etkileşimler, yeni fırsatlar

360 derece videolar, hologram, 3D Touch ve sinemagraf teknolojilerinin tanıtımını ve mobil ile nasıl entegre olabileceklerini sizler için Madreport‘ta bir araya getirildi.

Ad Blocking de ne?

iOS9 lansmanı ile birlikte Apple’ın reklam engelleme uygulamalarına imkan sağlamaya başlayacağını duyurması mobil reklam sektöründe hararetli bir tartışmayı beraberinde getirdi. Sektörde oldukça hararet ve hareketlilik yaratan bu konu mobil reklam açısından Madreport‘ta ele alınıyor.

:: Mardreport’u takip ediyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Madreport’un Yeni Sayısı Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Madreport’un Yeni Sayısı Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Madreport’un Yeni Sayısı Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "