Okunma

Mahremiyetten Ödün Vermeyin


27 Mart 2009 Cuma 16:20
Mahremiyetten Ödün Vermeyin

Apple’dan Webkit motorunu, Nokia’dan da Qt framework‘ünü ödünç alan QtWeb, sade ve güvenli bir web tarayıcısı olarak öne çıkıyor. Kişiselleştirilebilir arayüzü, sekmeli gezinti, SSL desteği, gelişmiş gizlilik özellikleri gibi teknolojiler içeren tarayıcı, sadece 11 MB‘lık bir işlem dosyasında ibaret.

Bu sayede USB belleğinize atıp yanınızda taşıyabileceğiniz QtWeb, 2.0 sürümüyle değiştirilebilir menüler, kısayol tuşları, web dedektifi, sanal klavye desteği ve yeni araç çubuğu tuşları getiriyor.

:: QtWeb 2.0 tarayıcısını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : QtWeb
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mahremiyetten Ödün Vermeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mahremiyetten Ödün Vermeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mahremiyetten Ödün Vermeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "