Okunma

Manhunt 2 Büyükler İçin Geliyor


25 Ağustos 2009 Salı 09:28
Manhunt 2 Büyükler İçin Geliyor

Entertainment Software Rating Board ismi başta tanıdık gelmese de, ESRB kısaltmasını hemen her oyunun başında görmeye artık aşinayız. ESRB’nin online veri tabanından yola çıkarak edinilen bilgiye göre, piyasaya çıktığında oldukça ses getiren Manhunt oyununun bir yenisi daha sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

PC için geliştirilen yapım, 2007 yılında çıkan versiyonundan (Manhunt 2 -PS2, PSP, Wii-) en azından yaş sınırlaması bakımından farklı olacak gibi görülüyor. Keza serinin ilk oyunu “M” (Mature-Ergin) derecelendirmesine sahipken, satışa sunulacak yeni oyun Manhunt 2 “AO” (Adults Only-Yalnız Yetişkinler) derecelendirmesine sahip olacak. Şu an “AO” derecelendirmesini taşıyan oyun için, piyasaya çıkana kadar bazı şeyler değişerek, “M” derecelendirmesine getirilmesi halen olasılıklar dahilinde. Yapımın çıkış tarihi ise henüz belli değil.

:: Manhunt’un AO derecelendirilmesini hak ettiğini düşünüyor musunuz?

Yazan: Emre Gökberk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Manhunt 2 Büyükler İçin Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Manhunt 2 Büyükler İçin Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Manhunt 2 Büyükler İçin Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "