Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir


13 Ağustos 2019 Salı 21:00
Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir

Adını son günlerde sıkça duyduğumuz yeni BMW 4 serisi, ufak bir sürpriz ile gelebilir. Sektörden gelen sızıntılara göre manuel vites BMW 4 serisi, Amerika Birleşik Devletleri pazarına gönderilmeyecek. Peki bu durum ülkemizi ne kadar etkileyecek?

Manuel vites BMW 4 serisi Türkiye’de satılacak mı?

manuel vites bmw 4 serisi türkiye sdn 2

Manuel vites tutkunu otomobilseverleri bir hayli üzen yeni gelişmeye bakacak olursak, manuel vites opsiyonunun ülkemiz pazarına gelme ihtimali de oldukça düşük gözüküyor.

Türkiye pazarında da son yıllarda artan otomatik vites satışlarının aksine git gide azalan manuel vitesli otomobil satışları, BMW’yi manuel vites opsiyonundan vazgeçirebilir.

BMW cephesi, yeni nesil otomatik şanzımanların, manuel viteslerden çok daha verimli çalıştığını belirtiyor.

Sürüş açısından da büyük rahatlık imkanı sunan otomatik şanzıman, yeni BMW 4 serisi ile birlikte gelen tek şanzıman opsiyonu olabilir.

Bunun aksine, Avrupa’da manuel şanzımana sahip BMW 4 serisi satışlarının yapılacağı biliniyor. Fakat bu duruma rağmen manuel şanzımanlı BMW 4 serisinin, ciddi satış adetlerine ulaşamayacağı tahmin ediliyor.

Bu doğrulanmamış bilgiyi, 2020 yılı içerisinde tanıtılması beklenen yeni BMW 4 serisi görmeden teyit edemeyeceğiz.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir”

 1. yk dedi ki:

  neyse almayız artık tüh

 2. Anonim dedi ki:

  nasıl gelmez 4 tane alacaktım

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  4 en güzel bmw

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Çok saçma kendime yazlık için bir kışlık için bir, eşime, kardeşime anneme babama ve çocuklarıma ayrı ayrı onsekiz tane alacaktım.

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Paramız otomatik vitese yetmiyor manuel vitesli istiyoruzzzzz

 6. Anonim dedi ki:

  yahu fakir olan bizim ülkemiz değilmi neden manuel gelmiyor. ha gerçi manuelinide alamayız ama olsun işte konuşmuş olmak için konuşuyorum.

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Aaaa yok artık. Bu kadarına dayanamam ben.

" Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Manuel vites BMW 4 serisi, Türkiye’ye gelmeyebilir ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "