Okunma

Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak


09 Haziran 2016 Perşembe 05:30
Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak

Facebook CEO’SU Mark Zuckerberg, Facebook Q&A canlı yayınında kullanıcıların sorularını yanıtlayacağını açıkladı.

Kullanıcıların Mark Zuckerberg ve Facebook’a dair merak ettiği konuların konuşulacağı canlı yayın 14 Haziran Salı günü gerçekleşecek.

Mark Zuckerberg canlı yayında soruları yanıtlıyor

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, kendi Facebook hesabından yayınladığı kısa bir videoda, kullanıcılarla gerçekleştireceği canlı yayının açıklamasını yaptı.

Gerçekleştirilecek canlı yayında dünyanın dört bir yanında kendisi ve Facebook hakkında merak ettikleri soruları sorabileceklerini ifade eden Zuckerberg, soruları samimiyetle yanıtlayacağını belirtti.

Facebook üzerindeki Q&A oturumu üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayın, 14 Haziran Salı günü, Türkiye saati ile 21.30’da başlayacak.

Bir süre önce “24 saat canlı yayın” özelliğini açıklayan Facebook’un CEO’sunun ise ne kadar süreyle canlı yayında bulunacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Mark Zuckerberg’in 1.59 milyar kullanıcı sayısına sahip sosyal medya platformunda gerçekleştirileceği canlı yayının, şirketin kullanıcılarla etkileşimi noktasında son derece önemli olduğu kaydediliyor.

Yapay zeka, sanal gerçeklik, canlı video vb. teknolojileri barındıran Facebook’un, canlı yayın odağında da bu konu başlıklarını tutacağı belirtiliyor.

16-06/09/1599573-1465440412.jpg

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in Q&A oturumu üzerinden yapacağı canlı yayının yararlı olup olmayacağı bilinmez; fakat benzetme yapmak gerekirse dünyanın en kalabalık ülke nüfusuna sahip bir platformun kurucusunun kullanıcılarla birebir etkileşime girmesinin, halk ve büyük patronlar arasındaki diyalog sürecini başlatma noktasında önem arz ettiğini söyleyebiliriz.

:: Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in gerçekleştireceği canlı yayına katılmak ister misiniz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Samsung galaxy e5 canlı yayın nezaman gelcek

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Adamin soyada Sekerdagi bakalim canli yayinda seker gibi olacak mi?

" Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mark Zuckerberg Sorularınızı Yanıtlayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "