Okunma

Marketing Meetup Yaklaşıyor!


17 Mayıs 2017 Pazartesi 10:55
Marketing Meetup Yaklaşıyor!

Bugüne kadar birçok konuya ve sektör profesyoneline ev sahipliği yapan Marketing Meetup, Future konu başlığı çerçevesinde günümüzün hız dünyası içinde atladığımız, günü kurtarırken gözden kaçırdığımız gelecek ve sürdürülebilirlik kavramlarını derinlemesine tartışacak.

Marketing Meetup 9 Mayıs 2017 

Sektörün deneyimli isimlerinin gelecek olgusuna bakışlarını masaya yatıracağı Marketing Meetup, pazarlama ve teknolojinin geleceğine ışık tutucak.

Aynı zamanda teknolojinin şekillendirdiği yeni dünyaya odaklanacak olan Marketing Meetup’ın sahnesinde artırılmış gerçeklik ile sanal gerçekliğin bir arada kullanıldığı bir teknoloji olan mixed reality’i, Türkiye’de ilk kez bir etkinlik alanında canlı olarak deneyimlenecek.

Belli olan konuşmacıları arasında Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç, Fütürist Ufuk Tarhan, pazarlama sektörünün yeni trendi oyunlaştırma alanında uzman Ercan Altuğ Yılmaz ve daha nice değerli isimlerle birlikte bu dopdolu günü “geleceğinize ayırmayı unutmayın.

17-04/17/16-9-marketing-tr.jpg

Marketing Meetup, üçüncü serisi Future ile 9 Mayıs 2017’de İKÜ Akıngüç Oditoryumu’nda sizleri bekliyor. Ajandanıza bu günü not almayı ihmal etmeyin.

:: Marketing Meetup etkinliğine katılmayı düşünüyor musunuz?


Yorum yazın

Geri bildirim