Okunma

Marketing Türkiye Mart sayısı çıktı!


07 Mart 2017 Salı 10:45
Marketing Türkiye Mart sayısı çıktı!

Marketing Türkiye Mart sayısında, bu kez Türkiye’nin en iyi ve en başarılı kadın gazetecileri var. Xsights Araştırma ve Danışmanlık’ın Marketing Türkiye adına gerçekleştirdiği Türkiye’nin En İyi Kadın Gazetecileri Araştırması tamamlandı.

Marketing Türkiye en başarılı kadın gazetecileri belirledi

İlk aşamasında 77 basın mensubunun değerlendirme yaptığı araştırmanın ikinci aşamasında bin 200 kişi fikrini beyan etti. Peki, kim bu başarılı gazeteciler. Eh, bu da derginin konusu.

Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından üstlenilen başka bir araştırma ise konu olarak gençleri seçti. Genç Tüketicinin Sesi araştırması Türkiye gençliğinin nabzını tutuyor.

Özellikle gençleri hedefleyen markalar için önemli bir kılavuz niteliği taşıyan araştırmaya göre, Z kuşağının yüzde 63’ü plansız ani satın almaya yatkın. Z Kuşağı McDonald’s’ı, Y Kuşağı ise Burger King’i tercih ediyor.

Elbette Marketing Türkiye Mart sayısı sadece bunlarla sınırlı değil. Reklamcılar Vakfı’nın yeni başkanı Lize Karaboğa, Reklamcılar Derneği yeni başkanı Nil Balcıoğlu röportajları ve yine 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü konulu birçok makale sizleri bekliyor.

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Marketing Türkiye Mart sayısı çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marketing Türkiye Mart sayısı çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marketing Türkiye Mart sayısı çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "