Okunma

Marketing Türkiye Nisan sayısı çıktı!


11 Nisan 2017 Salı 10:23
Marketing Türkiye Nisan sayısı çıktı!

Global iletişim ajansı Grayling tarafından 50 ülkede gelen uzman verilerini yorumlayarak, inovasyoları ve güncel sosyo-politik gelişmeleri mercek altına alarak 2017 yılına damgasını vuracak iletişim trendlerini belirledi. Bu iletişim trendleri de Marketing Türkiye’nin Nisan sayısına konuk oldu.

Marketing Türkiye Nisan sayısında iletişim trendleri

İletişimin son dönemde doruk noktasını ise siyaset belirliyor. Marketin Türkiye Siyasal iletişin hakkında şöyle diyor:

“Bilindiği üzere iletişimin en etkili unsuru görselliğin kullanımı”dır değil mi? Şimdi düşünün bakalım, hangi partinin hangi görsel/işitsel iletişimi aklınızda kaldı? Hangi görsel/işitsel iletişim aracı sizi ve oy tercihinizi etkiledi?”

XCO 2017 için geri sayım başladı

Marketing Türkiye’nin Özgün Müşteri Deneyimi ve Kusursuz Servis Tasarımı konularında vizyon yaratma amacıyla düzenlediği Deneyim Tasarımı & Yönetimi Zirvesi (XCO) için geri sayım başladı! İş dünyasını gerçek hayatta “Müşteri Deneyimi” olgusu etrafında bir araya getirecek olan XCO, 17 Mayıs Çarşamba günü Kemer Country’de gerçekleşecek. Aynı gün müşteri deneyimini en doğru yöneten Türk markaları da A.L.F.A. Awards ödül töreninde ödüllendirilecek.

Elbette Marketing Türkiye Mart sayısı sadece bunlarla sınırlı değil. Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, Golin İstanbul Ajans Başkanı Kaan Berkan, Mediacom CEO’su Tolga Üner röportajları ve Marketing Türkiye Nisan 201 kapağını süsleyen “Bir tabak az pişmiş statü lütfen!” konulu makale sizleri bekliyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Marketing Türkiye Nisan sayısı çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marketing Türkiye Nisan sayısı çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marketing Türkiye Nisan sayısı çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "