Okunma

Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı!


02 Şubat 2017 Perşembe 07:48
Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı!

Marketing Türkiye Şubat sayısı, kendine 2020‘yi hedef seçiyor ve içinde bulunduğumuz dönemi değerlendirerek önemli noktaların altını çiziyor. Derginin bu ay kapağına taşıdığı konu, Türkiye’de değişen tüketici trendleri oluyor.

Türkiye’nin tüketim alışkanlıkları değişti

Son yıllarda yaşanan gelişmeler Türkiye için zorlu bir dönemi de beraberinde getirdi. Bu zorlu dönemi değerlendiren Marketing Türkiye Şubat sayısı, kökten değişen tüketim kültürüne değiniyor.

17-02/02/marketing-turkiye-sdn-1.jpg

Argus Marka Danışmanlığı ve Araştırma tarafından hazırlanan 2020’ye Doğru Tüketici Trendleri raporu değişen tüketim alışkanlıkları ve Türk haklının kendisine has alışkanlıklarını aynı pota içerisinde eritiyor. Trendleri markaların bakış açısından değerlendiren Marketing Türkiye ise bu markaların alması gereken önlem ve ipuçlarını sıralıyor.

Elbette Marketing Türkiye Şubat sayısında daha birçok ilginizi çekebilecek içerik bulunuyor. Gazetecilikte 40 yılı geride bırakan Yazgülü Aldoğan ile röportaj, Maxus Türkiye CEO’su Neslihan Olcay, McDonald’s Türkiye’nin Genel Müdürü Oğuz Uçanlar gibi tüketim sektörünün önde gelen isimleri ile söyleşiler sizleri bekliyor.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ad Block u yaratan reklam şirketlerinin mendisi hiç sızlanmasınlar. İnsanları bezdiren reklamları veren kendileri.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  nasıl başarılı olunur konusunda yaza yaza zengin ve başarılı oldular. bedavaya günahını vermiyor bu zenginler.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Vasat bir dergi

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Artık adam gibi yazın şu haberleri haklının ne halkının

" Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marketing Türkiye Şubat sayısı çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "