Marshall Uxbridge Voice geliyor


26 Mart 2020 Perşembe 18:00
Marshall Uxbridge Voice geliyor

Marshall, yeni Uxbridge Voice cihazını piyasaya sürmeyi planlıyor. Hoparlörleriyle ünlü markanın yeni modeli, Alexa‘dan güç alıyor. Bu Bluetooth hoparlör, ayrıca AirPlay 2 desteği de taşıyor.

Bluetooth Hoparlör

Uxbridge Voice özellikleri

Uxbridge Voice, neredeyse Alexa gibi çalışıyor. Cihaz, sizi odanın öbür ucundan bile duymasını sağlayan bir set mikrofona sahip. Alexa‘dan desteklediği servislerden istediğiniz bir şarkıyı açmasını isteyebilirsiniz. Ayrıca, AirPlay 2 üzerinden veya Bluetooth aracılığıyla stream yapabilirsiniz. Ek olarak, Spotify bağlantı desteğine de sahip.

Marshall Uxbridge Voice

Retro tasarıma sahip model, küçük olmasına rağmen oldukça güçlü bir ses sistemi sunuyor.

Cihaz, diğer, Alexa ve AirPlay mikrofonlarıyla da kullanılabilir. Böylece, birbiriyle bağlantılı mikrofonlar sayesinde çoklu ortam ses düzeni yapılabilir ve aynı ses bütün odada çalınabilir.

Cihaz, alçak frekans hoparlörü ve yüksek frekans hoparlörü olmak üzere ikili sürücüye sahip. Ve 30W Class D amplifikatörden güç almakta. Ünitenin üstünde sesi, bası ve titreşim seviyelerini ayarlamak için kontrol paneli yer alıyor.

Uxbridge Voice, Amazon Alexa ile birlikte 199 dolar fiyatından satışa sunulacak. Cihaz 8 Nisan tarihinden itibaren piyasaya sürülecek.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Marshall Uxbridge Voice geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marshall Uxbridge Voice geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marshall Uxbridge Voice geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "