Marshall Major IV ön siparişe açıldı


30 Eylül 2020 Çarşamba 18:49
Marshall Major IV ön siparişe açıldı

Performansı yüksek ve güzel tasarımlı kulaklıklarıyla dikkat çeken Marshall’ın, Major III kulaklığı çok beğenilmişti. 30 saatin üzerinde bir kullanım sunan kulaklık 150 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Major IV kulaklığı ”III” modelinin bir tık üstünde özelliklere sahip gelişmiş versiyonu olarak konumlandırılıyor ve aynı fiyattan ön siparişe açtı. Marshall Major IV özellikleri:

80 saatlik kullanım ile Marshall Major IV özellikleri

Marshall Major IV özellikleri arasında en dikkat çeken iki şey kesinlikle tek şarj ile 80 saat kullanım sunması ve bir önceki model ile aynı fiyat olan 150 dolar ile satışa çıkması. Kulaklık tasarımsal açıdan önceki nesle benziyor ve tamamen sade bir tasarımı benimsiyor.

Marshall imzası taşıyan kulaklık, dokulu yapısıyla meraklılarını etkiliyor. Yine önceki model gibi katlanabilir bir tasarıma sahip olan kulaklık, oynatma/ duraklatma veya ses seviyesini değiştirme gibi kontrol düğmesine de sahip.

Marshall-Major-IV-ozellikleri

40 mm dinamik sürücülerin kullanılması kulaklığın çok daha iyi bir bas sesi vermesini sağlıyor. Yumuşak dokulu orta sesleri ve mükemmel tizlerin sunulmasını da sağlayan bu kulaklığın alametifarikası ise kullanım süresinde kendisini gösteriyor. 3 günlük aktif kullanıma dayanacağı söylenen bu kulaklığın, 15 dakikalık şarj ile 15 saat kullanım sunması oldukça cazip duruyor.

Kulaklığa eklenen özellikler sayesinde kablosuz olarak şarj edilebilme olanağı sunuluyor. İstenirse kulaklık kablolu olarak USB-C ile şarj olabiliyor. Normalde kablosuz olan kulaklığa 3,5 mmlik bir giriş eklendiği için, başka bir kulaklık ile müziğin paylaşılması sağlanıyor.

Kulaklık kendi İnternet sitesinde 150 dolarlık bir ön sipariş fiyatıyla satın alınabiliyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Marshall Major IV ön siparişe açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Marshall Major IV ön siparişe açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Marshall Major IV ön siparişe açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!