Okunma

Mass Effect 2 Eş Zamanlı Olarak Geliyor !


23 Ağustos 2009 Pazar 14:57
Mass Effect 2 Eş Zamanlı Olarak Geliyor !

2010 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen Mass Effect 2’nin PC ve X360 versiyonu arada zaman farkı olmaksızın aynı anda oyunseverlerle buluşacak. Oyunun yapımcılarından Jesse Houston Gamescom’ da verdiği bir röportaj sırasında Mass Effect 2’nin yapım sürecinde pek çok yeni şey öğrendiklerini ve deneyimlerini daha da arttırdıklarını belirtti.


PC sahipleri de Mass Effect 2’yi dört gözle bekliyor

Houston: ” X360 versiyonundan 6 ay sonra çıkardığımız Mass Effect’in PC versiyonunu hazırlarken çok şey öğrendik, iki versiyonunda aralarında çok büyük farklar vardı ve artık eski hataları tekrarlamak istemiyoruz. Tüm platform kullanıcılarının aynı oyun deneyimini yaşamalarını istiyoruz, farkın sadece oyun kontrollerinde olması için elimizden geleni yapıyoruz. Şu an için iki versiyon arasında belirgin farklar yok zaten her ikiside aynı ekip tarafından geliştiriliyor” dedi.

:: Mass Effect 2’den beklentileriniz neler ?
yazarRumi Çabuk

Bilişim dünyasına gönül vermiş olan Rumi, bu alanda kendine sıkı bir kariyer hedefliyor. Bu yüzden de fırsat bulduğu her anı, yazı yazarak değerlendiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mass Effect 2 Eş Zamanlı Olarak Geliyor ! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mass Effect 2 Eş Zamanlı Olarak Geliyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mass Effect 2 Eş Zamanlı Olarak Geliyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "