Okunma

Mass Effect 3’ün Facebook ile İşbirliği


06 Şubat 2012 Pazartesi 06:00
Mass Effect 3’ün Facebook ile İşbirliği


Sosyal ağlarla iç içe bir oyun deneyimi Xbox 360 sahiplerini bekliyor

BioWare tarafından dün yapılan açıklamayla son oyun olmayacağı ortaya çıkan Mass Effect 3‘ü oynamayı düşünüyorsanız ve Xbox 360 sahibiyseniz, sizleri bir sürpriz bekliyor.

Görünüşe göre Mass Effect 3 ile Facebook işbirliği içerisinde hareket ediyor ve Mission Command Center adlı Facebook uygulaması sayesinde oyun içerisinde Xbox 360’a özel Live avatarları, indirilebilir silah seçenekleri ve indirilebilir içerikler sizleri bekliyor olacak.

Yaplın bu sürpriz direkt olarak Microsoft’un Kinect plaftormu ile ilgili olduğundan, Command Center’ı başka bir platformda görmemiz olanaksız gibi duruyor.

Eğer Comman Center’ı incelemek ve Mass Effect 3 çıkmadan önce çeşitli görevleri yerine getirmek istiyorsanız, bu adrese tıklayarak Facebook uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Mass Effect 3, 9 Mart tarihinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için tüm Avrupa’da ve Türkiye’de piyasada olacak.

:: Mass Effect 3, serinin başarısını sürdürebilecek mi dersiniz? Tıklayın, forumumuzda tartışalım.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mass Effect 3’ün Facebook ile İşbirliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mass Effect 3’ün Facebook ile İşbirliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mass Effect 3’ün Facebook ile İşbirliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "