Okunma

Matrix Online Kepenkleri İndiriyor


31 Mayıs 2009 Pazar 10:00
Matrix Online Kepenkleri İndiriyor

Sony tarafından dört yıl önce kapılarını oyunculara açan Matrix Online evreni, 31 Temmuz 2009‘da kapanacak. Monolith’in geliştirdiği Matrix Online, filmden gazı alan oyuncuları cezbetmek için Mart 2005‘ten bu yana gerek ünlü karakterler(Morpheus gibi), gerekse bizzat geliştirici ekip tarafından ziyaret edildi.

Matrix Online Yapımcısı Daniel Myers, oyunun kapanmasından önce “dünyanın sonu” temalı bir etkinlik ile Matrix’e yakışır bir son hazırlayacaklarını belirtti. Eğer siz de Matrix Online evreninde son bir tur atmak ve hikayenin nasıl bağlanacağını görmek istiyorsanız, sadece iki ayınız kaldı.

:: Matrix Online’ı oynadınız mı?

Bilgi İçin : Sony Forum
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Matrix Online Kepenkleri İndiriyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    baya eskimişti ama

" Matrix Online Kepenkleri İndiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Matrix Online Kepenkleri İndiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Matrix Online Kepenkleri İndiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "