Okunma

Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor?


12 Ekim 2016 Çarşamba 14:00
Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor?

Galaxy Note 7 ile ilgili ortaya çıkan patlama haberlerinden sonra Samsung Note 7 satışlarını durdurmuş ve piyasaya yeni ürünleri sürmüştü. Çok geçmedi ki yenilenen Galaxy Note 7 modelleri de satışa çıktığı bölgelerde çeşitli sıkıntılar yaşamıştı. Samsung, Galaxy Note 7 modelinin fişini çekti ve üretimini tamamen durdurduğunu, modeli de geri çektiğini açıklamıştı.

Teknik özelliklere bakacak olursak, Galaxy S7 edge, hala Galaxy Note 7 kadar güçlü bir telefon. Zaten iPhone 7 ile Galaxy S7 karşılaştırma videomuzda da güncel olarak belirtmiştik.

İşte Galaxy S7 modeline odaklanan Samsung, satışları artırmak adına S7 edge modeline yeni bir renk seçeneği ekleyebilir.

Mavi Galaxy S7 edge üretimi görüntülendi

Şimdilik sadece Amerika pazarına sunulacağı iddia edilen Blue Coral adlı mavi renkli sürüm, ilk olarak Amerika’nın en büyük operatörlerinden Verizon ile beraber satışa sunulacak.

Note 7 iptalinden sonra özellikle operatörlerin durumdan hoşnut olmamasının üzerinden, Samsung’dan operatörleri memnun edecek yenilikler görebiliriz. Mavi Galaxy S7 edge ise, Samsung’un Verizon’a vereceği bir çilek olabilir.

16-10/12/blue-coral-galaxy-s7-edge-1476280643.jpg

Henüz Blue Coral renk seçeneğinin Galaxy S7 modellerine global olarak gelip gelmeyeceği kesinlik kazanmış değil. Ama hızlı bir şekilde Verizon’ın mavi S7’leri hızlıca satışa sunabileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

:: Sizce yeni renk seçenekleri ve yazılımsal güncellemelerle, Galaxy S7 ailesi Note 7 kayıplarını azaltabilir mi?
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

56 yorum - “Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Mavi olsa ne olmasa ne?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    la hep böle bir s7 e'cim olsun ***** da biliyor köftehorlar.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Fazla para istiyorlar. Estetik olarak da hoş değiller.

" Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mavi Galaxy S7 edge mi geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "