McGyver’lar Bu Sitede Toplanıyor


03 Ağustos 2011 Çarşamba 12:26
McGyver’lar Bu Sitede Toplanıyor

DS SolidWorks Corp. tasarımcıları ve mühendisleri buluşturan etkileşimli web sitesi Let’s Go Design “Hadi Tasarlayalım”, proje geliştirme etkinlikleriyle büyük ilgi görüyor.

SolidWorks tasarımcı ve mühendislerinin aktif katılımıyla en son olarak performanslı bir bebek arabası tasarımının gerçekleştirildiği sitenin izleyicileri de yenilikçi fikirleri ile Let’s Go Design ekibine destek olacak.

Tüketicilerden tasarımcılara geniş bir katılımcı kitlesi olan sitede, yenilikçi ürün tasarımlarının ve prototiplerinin SolidWorks’ün zengin 3D CAD tasarım olanaklarıyla nasıl hayata geçtiği canlı olarak izlemek mümkün.

En son projede (Project 3) bir zamanların sevilen televizyon dizisi McGyver‘ın heyecan veren icatları gibi yepyeni bir ürün üzerinde çalışan ekip, sitenin katılımcılarıyla birlikte çok gelişmiş bir bebek arabası tasarlamaya karar verdi.

Bebek arabasının çocuğun güvenliğini sağlarken, anne ve babaların ihtiyacı olan ufak tefek şeyleri de taşıması gerekiyordu. Ancak tasarım zamanla ebeveynlerin çocuklarını taşıyacağı konforlu ve çevreci bir araca doğru evrim göstermeye başladı.

Neler Yapılacak?

 

Let’s Go Design ekibi daha once de üstün özelliklere sahip bir CAD ofis iskemlesi ve çok amaçlı bir spor kabinini hayata geçirmişti.

Örneğin bu platformda hasarımın farklı parçaları geliştirilirken ve hemen her aşamada izleyiciler oylama yaparak ortaya konan yenilikçi ürün fikirlerinin yetkinleşmesi için büyük bir katkı sağlıyor.

Eğer yenilikçi tasarımlarla ilgileniyorsanız, Project 3’e konu olan tasarımın birinci ve ikinci bölümleri http://letsgodesign.tv/ web adresinden izleyebilir, ayrıca Twitter ve Facebook üzerinden de SolidWorks ekibi ve diğer topluluk üyeleriyle de paylaşımda bulunabilirsiniz.

:: Siz nasıl uçuk bir ürün tasarlamak istersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" McGyver’lar Bu Sitede Toplanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere McGyver’lar Bu Sitede Toplanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda McGyver’lar Bu Sitede Toplanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
  10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?