Okunma

Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti


19 Temmuz 2011 Salı 10:24
Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti

Capcom’un dün yaptığı açıklama, tüm hayranlarını üzdü. Çünkü şirketin bu açıklamasında,”Megaman Legends 3 projesini destekleyen tüm hayranlarımıza sonsuz teşekkür ediyor ve maceranın böyle sonlanması yüzünden onlardan özür diliyoruz.” denildi ve şöyle devam edildi;

Megaman Legends 3 projesinin amacı, daha en başından itibaren oyunseverlere bir şeyler vermek, bir şeyler katmak ve onların katkılarıyla bir şeyler yapmaktı. Ancak Megaman Legends 3’te istediğimiz ve baştan getirdiğimiz bazı kriterler vardı ve onlar bir türlü yerine oturmadı. Ayrıca maalesef şunu da vurgulam isteriz ki, gelecekte bu oyunun bir prototip versiyonu ya da full hali çıkarılmayacaktır.”

“Şu an da tek yapabildiğimiz şey, Megaman Legends 3 hayranlarından özür dilemek. Bizi bu süreçte destekleyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Hatırlanacağı üzere Capcom, oyunun Prologue veya Prototype diye isimlendirilen bir ön gösterimini 3DS E Shop’da yayınlacağını açıklamış ancak bir süre sonra bunu da iptal etmişti.

:: Oyunun iptal edilmesi sizi şaşırttı mı?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti”

  1. ozkanbey dedi ki:

    Oyunun geliştirildiğinden bile haberdar değilim. Megaman oyununu en son ataride oynamıştım

" Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Oyun Daha Başlamadan Bitti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "