Okunma

Mekan.com ve Foursquare İşbirliği Yaptı


17 Temmuz 2014 Perşembe 12:18
Mekan.com ve Foursquare İşbirliği Yaptı

Yakın zamanda Fırsat Bu Fırsat’da düzenlenen fırsatlar Foursquare ile yapılan anlaşma sonrasında Foursquare üzerinde yayınlanmaya başlamıştı. Benzer bir iş ortaklığı da mekan.com ile Foursquare arasında gerçekleşti. mekan.com binlerce seçkin mekanı, yemeyi­içmeyi ve keşfetmeyi seven üyeleri ile buluşturan sosyal bir platform.

mekan.com, kullanıcılarına mekanlar hakkında bilgi sunarken, mekanlara da bilgilerini güncelleyebilecekleri restoranpaneli.com isletmepaneli.com vb. yönetim panelleri altından bu bilgileri güncelleme imkanı sağlıyor.

Restoranlar çalışma saatlerini, menülerini, resimlerini ve işletme hakkındaki daha birçok bilgiyi bu panellerden güncelleyebiliyorlar. mekan.com da yaptığı ve yapacağı iş ortaklıklarıyla bu bilgilerin mümkün olduğu kadar çok yerde güncellenmesini sağlamaya çalışıyor.

:: Foursquare ne tür amaçlar için kulanıyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mekan.com ve Foursquare İşbirliği Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mekan.com ve Foursquare İşbirliği Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mekan.com ve Foursquare İşbirliği Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "