Okunma

Mekan Tavsiyelerini Google’dan Alın


03 Şubat 2011 Perşembe 09:21
Mekan Tavsiyelerini Google’dan Alın

Google’ın lokanta, bar, kafe ve benzeri yerlerle ilgili tavsiye servisi olan Hotpot ile ilgili sonuçlar artık Google.com arama sonuçlarının arasında yer alacak. (Google’da MP3 Nasıl Aranır?)

Örneğin, Google’da İstanbul’daki lokantaları arattığınızda en üst sırada arkadaş listenizde bulunan kişilerin Google Hotpot’ta önerdiği ve beğendiği yerler çıkacak.

Arama sonuçlarında arkadaşlarınızın tavsiyelerini görebileceksiniz

Mekanlara Oy Verin

Sonuçlar arasında tavsiyeyi hangi arkadaşınızın yaptığını da görebileceksiniz. Hotpot servisinde Google’ın veri tabanında bulunan mekanlara oy verip, yorumlar yapabiliyorsunuz.

Daha sonra bu yorumlar ve verdiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Google Hotpot servisinden faydalanmak için www.google.com/hotpot adresini ziyaret edebilirsiniz.

:: Google’ın bu hizmetini kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mekan Tavsiyelerini Google’dan Alın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mekan Tavsiyelerini Google’dan Alın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mekan Tavsiyelerini Google’dan Alın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "