Okunma

Melek Yatırım ve VC Süreçleri Eğitimi


06 Aralık 2012 Perşembe 07:32
Melek Yatırım ve  VC Süreçleri Eğitimi

E-ticaret Akademi dahilinde Türkiye’nin ilk Melek Yatırım Organizasyonu olan Galata Business Angels partnerliğinde ’Melek Yatırım & VC Süreçleri’ eğitiminde, katılımcıların girişim sermayesi hakkındaki soruları yanıtlanacak.

GBA Melek Yatırıcımları Ali Karabey, Cem Soysal, Numan Numan, Serhat Görgün ve Uğur Şekel düzenlenecek panelde katılımcı olarak yer alacak. Akabinde panelistler ve katılımcılarla birlikte yenilecek sonrası 2,5 saat sürecek eğitimde Ali Karabey ve Numan Numan girişimcilerin yol haritası çıkarmalarına destek olacak önemli bilgiler paylaşacaklar. 

Panelistler Türkiye’deki yatırım ekosistemini değerlendirip girişimcilerin sıkça yaptığı hataları belirtecekler. Ayrıca eğitim kısmında teknik konulara da değinilerek girişimcilerle bir çok önemli nokta ve ipuçları paylaşılacak.    

9 Aralık Pazar günü Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü‘nde gerçekleşecek etkinliğin programına buradan ulaşabilirsiniz. Etkinliğe katılmak için de tek yapmanız gereken bu formu doldurmak.

:: Bu tip etkinliklere katılıyor musunuz?

 
yazarBerkay Tutal

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makina mühendisliği eğitimini sürdüren Berkay, teknolojinin hemen her alanını takip ederken, özellikle mobil ve giyilebilir cihazlarla beraber Apple'ın ürünlerine ayrı bir ilgi besliyor
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Melek Yatırım ve VC Süreçleri Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Melek Yatırım ve VC Süreçleri Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Melek Yatırım ve VC Süreçleri Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "