Okunma

Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım


22 Mayıs 2013 Çarşamba 07:22
Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım

Yeni girişimleri başlangıçtan başarılı bir çıkışa kadar keşfetmek, onlara rehberlik etmek ve onlar için finansman bulmayı hedefleyen ve Türkiye’deki melek yatırımcıların başarı, nitelik ve niceliğini artırmayı amaçlayan Galata İş Melekleri (GBA) iki girişime daha yatırım yaptı.

Webrazzi tarafından düzenlenen Startup 13‘te konuşan GBA Başkanı Emre Kurttepeli, Joyfoodz ve Sinaps‘a yatırım yaptıklarını açıkladı. Yatırımın boyutu konusuda net bir bilgi gelmezken, 100-500 bin TL arasında değiştiği açıklandı.

Joyfoodz hakkında

Joyfoodz, Türkiye’nin her yerine 9.99 TL’ye gönderim yapan bir kişiye özel atıştırma servisi olarak hizmet veriyor. Her joyfoodz paketinde 4 ara öğün ihtiyacını karşılayacak 4 tabak atıştırmalık bulunuyor.

Sinaps hakkında

Sinaps, öğrenciler ile iş dünyası arasında köprü oluşturan bir platform. Sinaps’ta çeşitli kurumların sorunları yayınlanıyor ve öğrenciler de bu problemlere çözüm geliştirerek kendilerini profesyonel dünyaya kanıtlamaya çalışıyor.

:: İki girişim ve yatırım hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aldık bakalım gelsin deniyelim 🙂 kurutulmus yiyecekleri

" Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Meleklerden Joyfoodz ve Sinaps’a Yatırım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "