Okunma

Müziklerinize Hakim Olun


23 Ocak 2009 Cuma 16:05
Müziklerinize Hakim Olun

Bilgisayarınızda bir müzik kütüphanesi yaratmak istiyorsanız Melomania ile tam donanımlı bir kütüphane kurabilirsiniz. Eklediğiniz albümleri sanatçı ve tür kategorilerine göre ayırabildiğiniz yazılımda her bir dosyanız için internetten bilgiler indirebilir ve bunları kütüphaneniz içerisine yerleştirebilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için resmin üzerine tıklayın.

Diğer Özelliklere Göz Atın

Albümleri derecelendirebilmeniz, dosya etiketlerini isteğinize göre değiştirip arama sonuçlarına uygun hale getirebilmeniz, iPod ve USB bellek desteği, internetten albüm kapaklarını indirerek yazılıma dahil edebilmeniz, hangi tarz müzik dosyalarının ne kadar yer kapladığını istatistikler aracılığı ile görebilmeniz, filtreleme ve gelişmiş arama seçenekleri Melomania’nın sahip olduğu diğer özellikler arasında yer alıyor.

İndirin

Programın bu sürümü 30 günlük bir kullanım kısıtlamasıyla geliyor. Yazılımı 30 günden sonra da kullanabilmek için  49,95 dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (8,1 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Able Apples

 
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müziklerinize Hakim Olun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müziklerinize Hakim Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müziklerinize Hakim Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "