Okunma

MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor


02 Temmuz 2009 Perşembe 20:11
MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor

IceWarp Türkiye Distrübütörü AcademyTech, içinde bulunduğumuz ekonomik kriz döneminde önemli bir başarıya imza attı. E-posta ve grup çalışma platformu MerakMail’in Türkiye’de pek çok firma tarafından lisanssız olarak kullanıldığını tespit eden AcademyTech, bu firmalara yönelik yaptığı doğrudan pazarlama çalışmaları sayesinde irtibata geçtiği firmaların yüzde 30’dan fazlasını lisanslı kullanıcı haline getirdi.
 


Merak Mail’i lisanssız kullananların dörtte birine ulaşıldı.

IceWarp ile yaptıkları çalışma sayesinde Türkiye’de e-posta sunucusu olarak lisanssız MerakMail kullanan tüm firmaları tespit ettiklerini ve bu firmalar ile doğrudan iletişime geçmeye başladıklarını söyleyen AcademyTech Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Alparslan, lisansız olarak MerakMail kullanan firmalara lisanslı kullanım sayesinde elde edecekleri güncelleme, teknik destek ve diğer avantajların yanı sıra MerakMail’in rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlar sunmasının firmalarının lisanslı kullanıma geçmelerinde büyük katkı sağladığını belirtti.
 
Henüz lisanssız MerakMail kullanıcılarının dörtte birine ulaşabildiklerini söyleyen Alparslan, doğrudan iletişim kurarak pazarlama çalışması yaptıkları firmaların yüzde 30’undan fazlasının lisanslı kullanıcı haline geldiğini açıkladı. Lisanssız kullanımdan lisanslı kullanıma geçen firmalar, MerakMail’in antispam ve antivirüs gibi ekstra özelliklerine de ilgi gösteriyor ve bu özellikleri de lisanslayarak kullanmaya başlıyorlar.

:: MerakMail kullanıcıları arasında mısınız?

Bilgi için: AcademyTech
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    academyden destek alamazsınız arkadaslar bilginize..

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Aman da ***** ***** Gözlerini korkutarak zorla mallarını satmışlar demiyorsunuz. 🙂

" MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MerakMail Kullanıcıları Lisanslanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "