Okunma

Mercedes-Benz C-Class’tan şahane görseller!


14 Şubat 2018 Çarşamba 14:00

Mercedes-Benz C-Class 2019 versiyonuyla yenileniyor ve otomobil bambaşka bir havaya bürünüyor. Şirket otomobil üzerinde yaptığı revizyonlarla ortaya güzel bir iş çıkartmış gibi görünüyor. Bu yaptığı değişiklikleri görmemiz için de otomobilden yepyeni görselleri paylaştı.

Mercedes-Benz C-Class 2019 hangi yenilikleri sunuyor?

Öncelikle dış kısımdan başlayalım. Otomobilin ön ve arka tamponları tamamen yenilenirken, otomobile çok daha agresif ve özel hava katmak isteyen müşteriler AMG Line paketinden yararlanabilecekler. Otomobilin farları artık standart LED’ler ile değiştirilirken böylece yeni havanın oraya da yansıması sağlanmış.

İç kısımda 5.5 inçlik bilgilendirme ekranı bulunurken, opsiyonel olarak 12.3 inç ekran sahibi de olabilirsiniz. Otomobilin ekranı yine standart olarak 7 inçken, bunu 10.25 inç ile değiştirebilirsiniz. Son olarak beygir gücünün de revize edilerek 255’e çıkartıldığını da ekleyelim.

Ürünün yeni yayınlanan görsellerine hemen haberin üst bölümündeki galeriden ulaşabilirsiniz.

:: Otomobilin yenilenmiş halini nasıl buldunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Mercedes-Benz C-Class’tan şahane görseller!”

  1. kemal_ozgoren (@progenic) dedi ki:

    nesi yeni bunun

" Mercedes-Benz C-Class’tan şahane görseller! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mercedes-Benz C-Class’tan şahane görseller! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mercedes-Benz C-Class’tan şahane görseller! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "